Masz pytania? Zadzwoń!
609 609 833 / 603 473 163
Nie wypuszczaj pieniędzy dachem, zaproś słońce do domu...

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy instalacje solarne są skuteczne w Polsce?

Jak najbardziej można stosować je także z wysoką skutecznością w naszym kraju. W szerokości geograficznej Polski kolektory działają najbardziej efektywnie od końca kwietnia do końca września. Promieniowanie słoneczne dociera do Ziemi jednak nie tylko w słonecznie dni, ale także wtedy, gdy niebo jest zachmurzone. Instalacje solarne dają najlepsze efekty w podgrzewaniu wody użytkowej, wprawdzie nie są w stanie całkowicie zastąpić tradycyjnych źródeł ciepła, niemniej są dla nich ekonomicznym wsparciem.

2. Dlaczego właściwe ocieplenie dachu jest tak ważne?

Nieodpowiednie zaizolowanie dachu oraz poddasza może spowodować utratę nawet od 10% od 25% ciepła z budynku. W ten sposób podwyższają się koszty ogrzewania i zmniejsza się komfort mieszkańców. Dzięki naszej nowoczesnej technologii docieplanie stropodachu, dachu i poddasza jest szybkie i efektywne.

3. Jakie są najważniejsze korzyści prawidłowego ocieplenia dachu?

Dzięki poprawnemu ociepleniu dachu można uzyskać przede wszystkim komfort cieplny w budynku, a także obniżyć koszty jego eksploatacji. Wybierając ocieplenie dachu w naszej technologii, dodatkowo można uzyskać lepszy mikroklimat w budynku i zapobiec rozwijaniu się szkodliwych pleśni i grzybów, co sprawia, że mieszkanie jest zdrowsze.

4. Dlaczego metoda wdmuchiwania jest tak dobra?

Standardowe materiał dociepleniowe sprzedawane są w rolkach. W efekcie nie dość, że trudno idealnie dopasować je do konstrukcji dachu, ponieważ konieczne jest ich docinanie, to jeszcze dodatkowo z czasem mogą się one osuwać. Metoda wdmuchiwania powoduje, że granulat dociepleniowy dociera do każdego zakamarka, a przy tym jest ułożony znacznie gęściej niż w rolkach, dlatego zapełnia całą powierzchnię i nie opada.

5. Na jakim terenie Państwo działają?

Jeżeli chodzi o prace takie jak izolacja dachu Katowice oraz okoliczne miasta w aglomeracji śląskiej, a także inne górnośląskie miejscowości. Gdy mieszkają Państwo poza naszym regionem działalności, prosimy o skontaktowanie się – jesteśmy w stanie podjąć się także zleceń z innych województw w Polsce.

Jeżeli mają Państwo inne pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z doradcą.

SilesiaTherm

Siedziba firmy

ul. Fredry 57
41-400 Mysłowice

Dane do faktury

NIP: 222 080 46 41
REGON: 243479112

Adres e-mail

biuro@silesiatherm.pl

Kontakt

Izolacje: 609 609 833
Kolektory słoneczne: 603 473 163

Artykuły